X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : دوشنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1390 , چاپ , نظر شما

خدمتگذاری صادقانه، عشق به زادگاه را می طلبد ولی متاسفانه در دنیای امروز کمتر کسی است که فقط به قصد خدمت سمتی را بپذیرد. هر کس در پی سوء استفاده از جایگاه و مقام خود بوده و این مسئله نه اینکه روح خدمت را می گیرد بلکه مشکلات و حرج و مرج را دو چندان خواهد کرد.

 از هر فرد دهتلی که بپرسید بیشترین پیشرفت دهتل در زمینه های عمرانی، اجتماعی ، فرهنگی و... در چه زمانی بوده است، بدون شک جواب " دوره شورای سوم (فعلی) و دهیاری محمد غفوری"  است. چرا که مردم به وضوح این پیشرفت را روز به روز مشاهده و لمس کرده اند. 

یکسال قبل بود که خبر استعفای محمد غفوری دهیار دهتل بسیاری از مردم را شوکه کرد. اما این خبر واقعیت داشت و ایشان متن استعفای خود را به شورا  و مسئولین شهرستان ارائه داده اما هنوز  پذیرفته نشده بود. . موج بسیاری از مردم دهتل به ایشان مراجعه نموده و درخواست باز پس گرفتن استعفا را نمودند و پس از چندی با اصرار مردم و پا درمیانی امام جمعه محترم،  ایشان حاضر به ادامه کار خود شدند و خاطر مردم نیز از این بابت آسوده شد. 

اکنون پس از گذشت یکسال و پس از انتخاب ایشان بعنوان دهیار نمونه شهرستان در سال 89 ، بار دیگر خبر هایی مبنی بر استعفای مجدد ایشان به گوش می رسد و متاسفانه شنیده شده است که شورا نیز ناچاراً بدلیل اصرار مکرر ایشان این بار قصد موافقت با استعفای ایشان را دارد. 

به جرئت می توان گفت که 99 درصد مردم دهتل مخالف کناره گیری ایشان از سمت خود هستند و این را در گفتگو ها و تجمع ها به وضوح می توان دید. مردمی که بر این باورند که در دهتل هیچ شخصی نمی تواند جایگزین ایشان باشد نگران وضعیت موجود هستند و امیدوارند که بار دیگر نیز دهیار محبوبشان از تصمیم خود منصرف و در راه پیشرفت و آبادانی شهرشان همچون قبل پیش رود.

به امید ابقای ایشان در جایگاه خود...