X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه سال 1391 , چاپ , نظر شما
اولین جلسه ی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بستک با حضور سرپرست میراث فرهنگی شهرستان بستک بعنوان دبیر این ستاد، حاج آقا منصوری امام جمعه، دهقانی معاون فرماندار، قنبری بخشدار بخش مرکزی بستک و روئسای سایر نهاد ها و ادارات بستک در محل سالن فرمانداری بستک برگزار گردید.
ماشاالله خنجی، سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و دبیرستاد تسیلات سفر های نوروزی بستک، اهمیت سفر های نوروزی کمتر از اهمیت حضور مردم در دیگر مراسم های مهم و مختلف کشور نیست عنوان کرد: مردم قدرشناس ایران در تمامی مواقع حساس کشور از جمله راهپیمایی 22 بهمن و همچنین انتخابات شرکت فعال و چشمگیری دارند. بنابر این بر مسوولین و مدیران نظام واجب است که پاسخ زحمات تلاش ها و فداکاری های مردم را به نحو احسن بدهند. درهمین راه میتوان درباره سفر های نوروز مردم برنامه ریزی مناسبی کرد و زمینه هرچه بهتر صورت پذیرفتن آن را فراهم کرد. با ارزان سازی سفر و تبلیغ و اطلاع رسانی مناسب سفرهای داخلی زمینه ورود گردشگر به کشور را فراهم کرد. پیش بینی میشود بهار امسال فصل مطلوب و مناسبی برای سفر باشد، لذا همه اعضای ستاد باید تلاش کنیم تا مردم در سفر نوروزی امسال شادی، آرامش، آسایش و امنیت را به مفهوم واقعی احساس کنند. کشور عزیزمان ایران با توجه به اینکه جزو 5 کشور برتر تاریخی و جزو 10کشور برتر طبیعی در دنیا شناخته میشود با معرفی هرچه بیشتر جاذبه های گردشگری از سوی رسانه ها اطلاع رسانی شود .تمایل به سفر در مردم وجود دارد و اگر بتوانیم موانع سفر را از سر راه مردم بر داریم آنها به درستی مقصد سفر را انتخاب خواهند کرد .

با وجود ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و طبیعی شهرستان بستک برتقویت  صنعت گردشگری وتوسعه گردشگری داخلی و سفر، با تشویق اقشار مختلف مردم به ایرانگردی با قردادن تسهیلات به گردشگران و ارائه ی خدمات استاندارد و کیفیتی مطلوب تاکید می شود و خواستار بررسی و آسیب شناسی برنامه های سال گذشته ،افزایش نظارت برنحوه عرضه  خدمات مسافرتی، هتل ها، مراکز اقامتی و مجتمع  های رفاهی بین راهی، فراهم کردن امکانات مناسب  و شایسته برای پذیرایی از مسافران نوروزی در شهرستان بستک باشیم. ستاد تسیلات سفر های نوروزی شهرستان بستک  همچون سال های گذشته بابسیج تمام امکانات موجود و جلب مشارکت سازمانها ،نهاد ها و دستگاه ذیربط در قالب 7 کمیته، فعالیت های ویژه نوروز92 را شروع و فراهم می نماید.http://s2.picofile.com/file/7655251826/IMG_0425.jpg

http://s2.picofile.com/file/7655252361/IMG_0427.jpg

http://s2.picofile.com/file/7655252575/IMG_0444.jpg

http://s2.picofile.com/file/7655252896/IMG_0448.jpg

http://s2.picofile.com/file/7655256448/IMG_0436.jpg