X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : سه‌شنبه 22 آذر‌ماه سال 1390 , چاپ , نظر شما

با گذشت بیش از 10 روز از استعفای محمد غفوری دهیار دهتل و فراخوان شورای اسلامی جهت انتصاب دهیار جدید تا کنون دهیار جدید مشخص نشده است.

شنیده ها حاکی از این است که آقایان حسین عبدالهی و محمد احمدی جزو تنها افرادی هستند که برای دهیاری دهتل کاندیدا شده اند و شورا نیز در حال بر رسی برنامه ها و توانمندی های این دو نفر است تا یکی از این دو را بعنوان دهیار جدید دهتل معرفی نماید.

اما اکثریت مردم که بهترین گزینه برای دهیاری دهتل را خود غفوری دهیار سابق می دانند و بارها نیز از خود ایشان و شورا درخواست بازگشت مجدد ایشان را داشته اند پس از عدم نتیجه گیری اقدام به طومار نویسی و جمع آوری امضاء برای درخواست از غفوری برای بازگشتن به دهیاری دهتل نموده اند. این طومار که به طور خود جوش توسط عده ای از جوانان تهیه شده تا کنون امضای اکثریت مردم را گردآوری  نموده و قرار است پس از پایان جمع آوری امضا به محمد غفوری تحویل داده شود تا از استعفای خود منصرف شده و به سکان دهیاری دهتل باز گردد.
متن نامه ای که برای این طومار تهیه شده است به شرح ذیل می باشد:‌
بسمه تعالی
تاریخ: 22/9/90
صدها فرشته بوسه بر آن دست زنند                   که گره از مشکل خلق باز کند
برادر ارجمند جنای آقای محمد غفوری
با عرض سلام و احترام
قبل از هر چیز لازم است از زحمات بی شائبه و تلاش های شبانه روزی آن برادر گرامی که در مدت سه سال تصدی پست دهیاری دهتل از هیچگونه کوشش در زمینه عمران و آبادانی و حفظ وحدت مردم روستایمان فروگزاری نکرده و منشاء خدمات زیادی برای اهالی شده اید تشکر و قدر دانی نماییم.
دهتل همواره به افرادی چون شما که با درایت و سعه ی صدر  کمر همت برای خدمت به زادگاه خود بسته اند احتیاج دارد و از این رو ما اهالی دهتل مصدانه و مجدانه از شما خواهشمندیم همچنان به عنوان دهیار انجام وظیفه نمایید و بدانید که ما مردم اهالی دهتل و بخصوص قشر جوان اعلام می داریم از هیچگونه همکاری و مساعدت با شما در زمینه های عمران و آبادی و حل مسائل و مشکلات روستایمان دریغ نخواهیم ورزید. لذا انتظار داریم این خواسته ی ما مورد قبول شما واقع گردد.
با تشکر
اهالی دهتل