اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : دوشنبه 18 مهر‌ماه سال 1390 , چاپ , نظر شما

بانک صادرات دهتل

دهستان دهتل از لحاظ وسعت بزرگترین دهستان شهرستان بستک است که روستاهای ایلود، برکه لاری، چاه دزدان، بامستان،سید احمدی، کنچی، رودبار و انجیردان از مهمترین روستاهای تابعه این دهستان هستند.

وجود مدارس شبانه روزی و فروشگاه های خدماتی و تولیدی موجب شده که اکثر ساکنین روستاهای تابعه جهت انجام امور روزمره و خرید به دهتل رفت و آمد داشته باشند...

همچنین وجود سه بانک صادرات، تجارت و پست بانک نیز خود یکی از عوامل مهم تردد مردم روستاهای تابعه است که جهت انجام امور بانکی خود به این بانک ها در دهتل مراجعه می کنند.

وجود این سه بانک خود مزیت بزرگی است اما در هیچ یک از این بانک ها دستگاه خود پرداز وجود ندارد و اکثر مردم باید جهت ساده ترین امورات بانکی خود مدتی بسیار طولانی در صف بایستند.

این مشکلات در روزهایی که یارانه ها به حساب خانوار ها ورایز می شود چندین برابر می شود.

اما چنانچه یک دستگاه خود پرداز در یکی از بانک ها موجود بود بیشتر عملیات ها و همچنین برداشت پول از دستگاه صورت می گرفت و این مشکل نیز رفع می شد.

تا کنون درخواست های زیادی مبنی بر نصب خود پرداز توسط سه بانک موجود در دهتل ارائه شده اما هنوز هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است.

بانک صادرات که می توان گفت بیشترین مشتری را دارد، نزدیک به دو سال است که به مشتریان خود وعده می دهد که به زودی دستگاه نصب خواهد شد اما تا کنون نشانه از آن وجود ندارد و این در حالی است که بانک های صادرات در روستاهای با جمعیت کمتر در منطقه چندسال است که مجهز به خود پرداز شده اند.

عدم اقدام از سوی بانکی ها موجب شده تا شورا و دهیار نیز نامه درخواست این دستگاه و مجهز نمودن بانک ها در دهتل را ضمن پیوست کردن درخواست مسئولین روستاهای تحت پوشش به مسئولین زیربط ارجاع دهند اما باز هم نتیجه ای تا کنون حاصل نشده است.

امید است که مسئولین به زودی در جهت رفع این مشکل اقدام نمایند.