X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : یکشنبه 30 مرداد‌ماه سال 1390 , چاپ , نظر شما

محمد جواد پیر ، دانش آموز دبیرستان علی ابن ابیطالب روستای تدرویه بستک رتبه اول رشته داستان نویسی دانش آموزان کشور را کسب کرد .

به گزارش هرمزگان نیوز ، این دانش آموز بستکی در خصوص کسب عنوان  برتر کشوری گفت : برای اولین بار است که در مسابقات داستان نویسی دانش آموزی شرکت کردم .  داستان اولم با عنوان "بی وفا" داستان دختری است که پدرش جیب بری می کند و داستان دوم با عنوان "انفاق مال" درباره پیرمردی است که باغ و مال و دارایی داشت و داستان سوم نیز با عنوان "نقطه قوت و ضعف" به جشنواره داستان نویسی دانش آموزان کشور ارسال گردید.

محمد جواد پیر ، پس از رقابت در آموزشگاه و مجتمع روستای خود به مسابقات شهرستانی معرفی شد و پس از برتری در بین داستان نویسان سطح شهرستان و استان به مسابقات کشوری معرفی گردید که توانست در مسابقات کشوری در بین دانش آموزان سطح کشور نیز حائز رتبه ممتاز و اول گردد .

وی علاقمندی به رشته داستان نویسی و مطالعه کتاب و رمان را از دلایل نوشتن داستان عنوان کرد و گفت : داستان نویسی را از دوره دبیرستان شروع نمودم و به جوانان هم سن و سال خودم توصیه می کنم جوانان علاوه بر تلاش در عرصه تحصیل دروس مدرسه ای خود به رشته های هنری و فرهنگی نیز توجه کنند و در تمام کارها اعتماد به نفس قوی داشته باشند که خواستن توانستن است .

این دانش آموز بستکی از مسئولین مدرسه بخصوص مدیر آموزشگاه عبدالرحمن برزگری – مربی آموزشگاه ، تاج محمد قزل و معاونین و دبیران آموزشگاه و خانواده و پدر و مادر و دوستان که مشوقان خوبی برایش بوده اند تشکر و قدردانی کرد .